Author: p***g
Date:
Review: Cuteeeeeee
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$111
Original Price: NT$131
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Black |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Simple |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 18.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb2407171646215535 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 3050505 people said the quality is very good!
Author: p***g
Date:
Review: Cuteeeeeee
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: A***h
Date:
Review: 很爛不要買超級爛的⋯
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 胖***門
Date:
Review: 商品出貨速度超快,商品包裝完整確實,刺繡花紋pu化妝包整體造型設計風格不錯,尺寸還行拉鍊的部份有點卡應該上點油就可以改善🥸
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: d***y
Date:
Review: Third color I got.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.